Ponuka

Kuchyne

Úvod

Kuchyne patria k najnamáhavejšiemu mobiliáru v byte. Nábytok je vystavený mechanickej záťaži, zmenám teplôt a vlhkosti. Každodenné otváranie a zatváranie dvierok, manipulácie s riadmi, používanie pracovnej dosky či výsuvov, to všetko nábytok namáha. Musí byť preto z kvalitných materiálov a v perfektnom prevedení.

Rozmiestnenie kuchyne efektívne

Dôležité je usporiadanie. Rozmiestnenie jednotlivých častí kuchynskej zostavy a úložné priestory v nej by mali byť rozložené nielen efektívne, ale tiež bezpečne. Tejto časti teda venujeme dostatok času, aby sme využili priestor a mali všetko dobre po ruke. Do úvahy berieme i vedenie sietí, ak je už dané, prípadne potrebné úpravy. Keď máme konečnú predstavu o usporiadaní jednotlivých skriniek a spotrebičov vzhľadom k našim požiadavkám a priestoru, ktorý je pre kuchyňu vyčlenený, venujeme pozornosť materiálu a vybaveniu. I od nich sa odvíja nielen životnosť kuchyne, ale tiež naša spokojnosť s ňou.

Návrh

Ak si necháte kuchyne navrhnúť na mieru vypracujemeVám návrh podľa Vašich požiadaviek a následne zabezpečime dovoz aj jej montáž. Dôležitá je tiež kvalita kovaní, úchytiek, závesov a výsuvných mechanizmov, drezu a batérie.


 

Vstavané skrine

Vstavané skrine s posuvnými dverami predstavujú najvýhodnejšie využitie priestoru. Podľa Vášho želania je možné vstavanú skriňu vybaviť klasickými policami, vešadlovými tyčami, alebo rôznymi doplnkami ako sú koše, vešiaky, výsuvné poličky.

Vstavanú skriňu, šatník zameriame u Vás doma, vyrobíme, dovezieme a namontujeme.m